radiopalafolls.cat


play

Ara fem

Selecció Musical

i després

Informatiu VespreDivendres, 19:30-20:00
Home Notícies electorals Les llistes electorals a PLF per a les eleccions municipals del mes de maig

Les llistes electorals a PLF per a les eleccions municipals del mes de maig

COMPARTEIX-HO
, / 948 0

Aquestes són les llistes electorals de les 6 formacions que es presenten a les eleccions municipals del proper 22 de maig..
 
 
CONVERGENCIA I UNIO (CIU)
  1. SENYOR JOAN GALLART PEDEMONTE
  2. SENYORA MARIA MASAGUER TABERNER
  3. SENYORA SILVANA BALLBÉ GONZALEZ
  4. SENYOR JOSE TRESSERRAS SALA
  5. SENYOR JOAN COLLADO PERARNAU
  6. SENYOR JOSEP MARIA BOTELLA COCA
  7. SENYORA ALÍCIA ÁLVAREZ SAINZ
  8. SENYOR JORDI BONASTRE ARANDA
  9. SENYORA ANA MARIA FRANQUESA CASTELLS
  10. SENYOR XAVIER DALMAU TRESSERRAS
  11. SENYORA SONIA ALBENDÍN MESA
  12. SENYOR XAVIER ROSELLÓ PIÑOL
  13. SENYORA JOSEFINA MARTÍ CORTIZO
Suplents
SENYORA MARIA CARME RIBAS MONREAL

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL
(ESQUERRA-AM)
  1. SENYOR FRANCESC ALEMANY I MARTÍNEZ
  2. SENYORA SUSANNA PLA I CAPDEVILA
  3. SENYOR JORDI PEDEMONTE I PICA
  4. SENYORA ANNA REMACHA I VIVAS
  5. SENYOR JOSEP SOMS I COLPRIM
  6. SENYORA IMMACULADA BIGAS I BASSART
  7. SENYOR XAVIER SALICRÚ I SISCART
  8. SENYORA ANA MARIA SORIANO I MARIN
  9. SENYOR MIQUEL FONTSECA I COROMINAS
  10. SENYORA ESTHER MORALES I MASÓ
  11. SENYOR PASCAL MAURICE MICHEL I GODEFROY
  12. SENYORA ESPERANÇA MORATÓ I LLARGUÉS
  13. SENYORA EMMA PASCUAL I VICTORIA
Suplents
  1. SENYOR JORDI PIGRAU I NOGUER
  2. SENYORA LAURA SANTIAGO I BRAVO
  3. SENYOR LLUÍS NOGUERAS I FORROLL
  4. SENYORA NEUS CUCALA I FORCADELL
  5. SENYORA ODETTE ALEMANY I MARTÍNEZ
  6. SENYOR JOSEP VILARNAU I LLINÀS
  7. SENYORA ANNA FONTSECA I MORATALLA

 

INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERRA UNIDA I
ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
  1. SENYOR JUAN ANDRES OSORIO PIÑEIRO
  2. SENYOR ALEJANDRO GIL BAYO
  3. SENYORA TAMARA VERGEL BORREGO
  4. SENYORA MONICA MOLDERO CASO
  5. SENYOR OSCAR MARTÍN LÓPEZ
  6. SENYOR MARIANO “MARIÀ” MAÑÉ MAS
  7. SENYORA IMMACULADA ORTEGA CARRASCO
  8. SENYORA MARIA ISABEL GARCIA GARRIDO
  9. SENYOR ANGEL DIAZ NOVAL
  10. SENYOR FERNANDO REDONDO LEO
  11. SENYORA MONICA GALBARRO PANIAGUA
  12. SENYORA ROSA BLANCA MARTÍN LÓPEZ
  13. SENYOR JESÚS OSORIO HERNÀNDEZ
Suplents
  1. SENYORA CONCEPCIÓ PELAEZ GÁMIZ
  2. SENYOR MANUEL JORGE CIBEIRA MATOS

 

PARTIDO POPULAR – PARTIT POPULAR (P.P.)
  1. SENYOR OSCAR BERMAN BOLDU
  2. SENYORA FRANCISCA COLONQUES GARRIDO
  3. SENYOR CARLOS J. PUJOL FERNANDEZ
  4. SENYORA MERCEDES MUÑOZ MATEO
  5. SENYOR MANUEL MARTINEZ NAVARRO
  6. SENYORA Mª ESTHER GARCIA FRIAS
  7. SENYOR MANUEL LOPEZ BERGES
  8. SENYORA CONCEPCIÓN LOPEZ AGUILERA
  9. SENYOR JOSE FRANCISCO MORENO GARCIA
  10. SENYORA AMALIA GARCIA RUIZ
  11. SENYORA Mª CARMEN PATON LOPEZ
  12. SENYORA ESPERANZA TIENDA TORO
  13. SENYOR MANUEL FERRER MORRON
Suplents
  1. SENYORA MARTA CONEJERO GARCIA
  2. SENYOR FRANCISCO VARELA VALES
  3. SENYORA LIDIA P. PALAZON NEVADO
  4. SENYOR GREGORIO ALARCON HINOJOSA
  5. SENYOR LEON BUSTOS MANCHON
  6. SENYORA MONTSERRAT MALDONADO PEREZ
  7. SENYOR DOMINGO GUTIERREZ GOMEZ
  8. SENYORA ANTONIA PUERTAS MELERO
  9. SENYOR LUIS CARMONA MANZANO
  10. SENYOR JOSE MANUEL ORDAZ JIMENEZ

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-PROGRÉS MUNICIPAL
(PSC-PM)
  1. SENYOR VALENTI AGUSTI BASSA
  2. SENYORA Mª.DOLORES AGÜERA MARTIN
  3. SENYOR JOSEP RIBAS MAYNOU
  4. SENYORA Mª.ANTONIETA PETIT JORNET
  5. SENYOR JOSÉ MANUEL RUEDA GARCIA
  6. SENYORA ESTER TORRENT FLORES
  7. SENYOR ANTONIO MARIN MARIN
  8. SENYORA MªISABEL FUENTES MAESTRO
  9. SENYOR RAFAEL CUBARSI BASSA
  10. SENYORA VIRGINIA BERRAL GUTIÉRREZ
  11. SENYOR EDUARD GIMENEZ SANCHEZ
  12. SENYORA CRISTINA DALMAU COLL
  13. SENYOR VALENTIN RODRIGUEZ MOLINILLO
Suplents
  1. SENYORA OLGA ALÍA PEREZ
  2. SENYOR BENITO FERNANDEZ CAYUELA
  3. SENYORA Mª.DOLORS BELMONTE SALA
  4. SENYOR FRANCISCO PEREZ MATEOS
  5. SENYORA ANGUSTIAS ALVAREZ GARCIA

 

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PXC)
  1. SENYOR XAVIER CARBO BALASCH
  2. SENYORA VERONICA SANTOS QUIJADA
  3. SENYOR FRANCISCO MIGUEL SAAVEDRA
  4. SENYORA ANNA MAYNOU SUBIRANAS
  5. SENYOR IVAN VALVERDE CARNOTA
  6. SENYOR ANTONIO FUENTES PEREZ
  7. SENYORA ELISABET LORA PANAL
  8. SENYORA TERESA CARRASCO PEREZ
  9. SENYOR ANTONIO SOLER ESGLEAS
  10. SENYOR JAIME PAZ GAYUBO
  11. SENYOR JOSE ANTONIO ARANDA RABELO
  12. SENYORA MARIA JOSEFA GONZALEZ SEPULVEDA
  13. SENYORA DANIELA UDROIU
Suplents
  1. SENYOR JONATAN CORTES LAZARO